fbpx

Portofoliu | Ultimele proiecte realizate

De-a lungul timpului am realizat peste 100 de site-uri de prezentare, magazine online şi landing page-uri. Fiecare proiect a fost special şi l-am tratat ca atare, ca şi cum ar fi fost al nostru. Noi iubim ceea ce facem, web design-ul este mai mult decât o pasiune, este un mod de viaţă. Creăm design-uri atractive, folosim cele mai noi tehnologii şi ţinem pasul cu noile tendinţe în materie de web design.  Vă prezentăm, mai jos, câteva dintre ultimele proiecte la care am lucrat cu mare drag.

MAGAZINE ONLINE | portofoliu

The Flower Box | theflowerboxatelier.ro
Amicii Shop | amiciishop.ro
Anastasia Print | anastasiashop.ro

SITE-URI DE PREZENTARE | portofoliu

Color Cluj | colorcluj.ro
Cabina Foto Amio | cabinafotoamio.ro
Avenue Dee | salonavenuedee.ro
Ager Dojo | agerdojo.ro
Sebastian Bala | sebastianbala.ro
 Drims Clean | drimsclean.ro
 Lumea lui Ştie Tot | lumealuistietot.ro
 Clinica Valleriana | clinicavalleriana.ro
 Style Events | evenimentetargoviste.ro

Intră în contact cu noiCUM TE PUTEM AJUTA?

Lasă un mesaj cu serviciile dorite şi un număr de telefon şi te vom contacta în cel mai scurt timp.
  • Târgovişte, Dâmboviţa
  • Telefon: 0730995458
  • E-mail: contact@mipadoweb.ro
  • Program: L-V 09.00 – 18.00
  • Suport 24/7
creare site ieftin