fbpx

Portofoliu | Ultimele proiecte realizate

Iubim ceea ce facem. Creăm design-uri atractive, folosim cele mai noi tehnologii şi ţinem pasul cu noile tendinţe în materie de web design.  Vă prezentăm mai jos câteva dintre ultimele proiecte la care am lucrat cu mare drag.

MAGAZINE ONLINE | portofoliu

The Flower Box | theflowerboxatelier.ro
Amicii Shop | amiciishop.ro
Anastasia Print | anastasiashop.ro

SITE-URI DE PREZENTARE | portofoliu

Bromag | bromag.ro
Bronzat.ro | bronzat.ro
Your Housing Counselor | yhc.ro
Color Cluj | colorcluj.ro
Cabina Foto Amio | cabinafotoamio.ro
Avenue Dee | salonavenuedee.ro
Ager Dojo | agerdojo.ro
Sebastian Bala | sebastianbala.ro
 Drims Clean | drimsclean.ro
 Lumea lui Ştie Tot | lumealuistietot.ro
 Clinica Valleriana | clinicavalleriana.ro
 Gabriela Matei – Psihoterapeut | gabrielamatei.ro
 Style Events | evenimentetargoviste.ro

Intră în contact cu noiCUM TE PUTEM AJUTA?

  • Târgovişte, Dâmboviţa
  • Telefon: 0730995458
  • E-mail: contact@mipadoweb.ro
  • Program: L-V 09.00 – 18.00
  • Suport 24/7
creare site ieftin