fbpx

Portofoliu | Ultimele proiecte realizate

Iubim ceea ce facem. Creăm design-uri atractive, folosim cele mai noi tehnologii şi ţinem pasul cu noile tendinţe în materie de web design.  Vă prezentăm mai jos câteva dintre ultimele proiecte la care am lucrat cu mare drag.

MAGAZINE ONLINE | portofoliu

The Flower Box | theflowerboxatelier.ro
florărie online
Amicii Shop | amiciishop.ro
haine copii
Anastasia Print | anastasiashop.ro
accesorii nuntă şi botez

SITE-URI DE PREZENTARE | portofoliu

Bromag | bromag.ro
broderie computerizată
Bronzat.ro | bronzat.ro
consumabile pentru saloane de bronzare
Melidra Eco Drive | melidra.ro
service auto
Color Cluj | colorcluj.ro
print-uri şi fotografie
Cabina Foto Amio | cabinafotoamio.ro
cabină foto
Avenue Dee | salonavenuedee.ro
salon înfrumuseţare
Ager Dojo | agerdojo.ro
Sebastian Bala | sebastianbala.ro
consultant business
 Drims Clean | drimsclean.ro
servicii curăţenie
 Lumea lui Ştie Tot | lumealuistietot.ro
activităţi copii
 Clinica Valleriana | clinicavalleriana.ro
clinică medicală
 Gabriela Matei | gabrielamatei.ro
psihoterapeut
 Style Events | evenimentetargoviste.ro
agenţie organizare evenimente
Your Housing Counselor | yhc.ro
servicii administrare blocuri
Ai o întrebare? Trimite-ne un mesaj pe Whatsapp